Sveba Connect - veiksmīgas cepšanas recepte

Lai Jūsu ceptuves bizness būtu tik pat izdevies kā Jūsu maize! 

Jūs vēlaties palielināt peļņu un nostiprināt sava zīmola pozīciju tirgū, vienlaicīgi nodrošinot nevainojamu Jūsu ceptās maizes kvalitāti? 
Te palīdzēs Sveba Connect! Izmantojot modernās tehnoloģijas un pievienojot krāsnis Sveba Connect mākoņpakalpojumu risinājumam, Jūs varēsiet piekļūt plašam instrumentu klāstam, kas ļaus nodrošināt pilnīgu cepšanas procesu pārvaldību Jums vēlamajā veidā, laikā un apmērā.

Sveba Connect dod iespēju: 
Pārvaldīt tiešsaistē visas Jūsu ceptuves krāsnis, kas pievienotas risinājumam, darot to no jebkuras ierīces un neatkarīgi no tā, kur Jūs vai Jūsu krāsnis atrodas. 
Ar reālā laika statistikas palīdzīgu iegūt informāciju par izmantošanu un darbību, par ierīču enerģijas patēriņu, izslēgšanās un darbības laiku, kā arī par tvaika sistēmas ieslēgšanas/izslēgšanas laikiem.
Izmantot un lejupielādēt savā sistēmā datus, kas nepieciešami ekspluatācijas izmaksu aprēķinam, procesu optimizēšanai, ienesīguma uzlabošanai un kvalitātes nodrošināšanai.
Ietaupīt naudu un laiku, pateicoties centralizētai programmatūru atjaunināšanai. Jums vairs nevajadzēs tērēt laiku braucieniem vai algot profesionālu speciālistu jaunu programmatūru instalēšanai.
Ātri, vienkārši un droši saglabāt, sūtīt, lejupielādēt un dalīties ar receptēm starp atsevišķām Jūsu ierīcēm.

Šī ir jauna ēra savienoto ierīču izmatošanā. Mūsu mērķis ir Middleby korporācijas un mūsu klientu zīmolu attīstība. Sadarbībā ar Middleby Connect mēs cita starpā ieviesīsim plānoto servisu un preventīvās apkopes pakalpojumus. 

Laipni lūgti nebeidzamo iespēju pasaulē!

Piesakoties Sveba Connect izmantošanai, Jūs varēsiet uz visiem vadības paneļiem bez maksas izmantot pakalpojumu visa 2019. gada garumā!
Sveba Connect mākoņpakalpojumam var pieslēgties no visiem Sveba Dahlen SD-Touch paneļiem, kas ir izgatavoti, sākot no 2012. gada.

Laipni lūgti nākotnē un Sveba Connect vidē, kas ir pirmais solis jauno tehnoloģiju virzienā!